Apsilankius durų parduotuvėje tikriausiai yra tekę matyti, kad įvairios vidaus durys skiriasi savo išvaizda, svoriu, medžiagų tipu ir gamybos būdu. Greičiausiai pastebėjote, kad kai kurios durys atrodo kaip medinės, tačiau yra daug lengvesnės už grynos medienos duris. Tai yra faneruotos durys. Taigi, šsiaiškinkime, kas yra faneruotos durys.

Faneruotos durys:

Faneruotos durys – tai durys, kurių konstrukcija yra pagaminta iš medžio masyvo, vidus užpildomas kartonu, klijuotos medienos ar medžio drožlėmis ir karšto preso pagalba ant jų yra užklijuojamas lukštas arba faneruotė. Dėl šios priežasties durys atrodo, kai medinės. Šių durų storis būna 0.6 – 3 mm, todėl jos yra itin lengvos, tačiau patvarios. Faneruotos durys gali būti įvairaus dizaino ir spalvų bei atspalvių. Kadangi gaminant faneruotas duris nereikia daug medienos ir gamybos procesas yra paprastesnis, todėl šios durys yra daug pigesnės už tikro medžio masyvo duris. Tačiau atsižvelgiant į jų gamybos būdą, faneruotos durys taip pat yra itin kokybiškos ir patvarios. Faneruotos durys tinka naudoti ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet ir biuruose ar viešbučių kambariuose, nes dėl savo plataus spalvų ir dizaino pasirinkimo jos gali būti lengvai pritaikomos prie bet kokio interjero.

Faneruotų vidaus durų privalumai:

  • Lengvumas – faneruotos durys yra lengviau naudojamos ir transportuojamos, nes yra daug lengvesnės už medžio masyvo duris.
  • Priežiūra ir valymas – durys yra lengvai valomos, todėl priežiūra yra labai paprasta.
  • Ilgaamžiškumas – durys ilgai tarnauja, o naudojimo laikas ilgesnis nei medinių ar laminuotų durų.
  • Kokybė – durų gamybai naudojamos ne tik kokybiškos medžiagos, bet ir naujausi gamybos sprendimai.
  • Ekonomiškumas – pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

Comments are disabled.