Plastikiniai langai ir Balkonų stiklinimas

Gera Kaina

Jei norite įsigyti plastikinius langus už gerą kainą, užsukite pas mus – siūlome daug įvairių sprendimų, tad tikrai surasite sau tinkamiausią. Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, tad galime užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę, tad gedimų ir remonto rizika – labai maža. Visus gaminius ir reikalingas žaliavas perkame dideliais kiekiais, todėl patrauklią galutinę kainą siūlome ir jums. Priežasčių, kodėl verta pirkti pas mus, tikrai netrūksta:

 • Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais Bendradarbiavimas su patikimais gamintojais garantuoja, kad savo pirkėjams siūlome tik tai, kas kokybiška
 • Bendradarbiavimas su įvairiais gamintojais Bendradarbiavimas su įvairiais gamintojais, leidžia formuoti jūsų poreikius ir lūkesčius pateisinantį asortimentą
 • Menka gedimų tikimybė Kokybiški gaminiai tarnaus ilgai bei patikimai
 • Suteikiama garantija Gaminiams suteikiama garantija, tad išvengsite išlaidų
 • Vertingi patarimai Vertingi patarimai padės nuspręsti, kam teikti pirmenybę
 • Patogus pristatymas Patogus gaminių pristatymas nurodytu adresu
 • Tik jums patogiu metu Gaminius pristatysime jums patogiu metu
 • Ne tik langai Pas mus rasite ne tik langų, bet ir kitų elementų, reikalingų saugiam, šiltam ir patogiam gyvenimui

Atlikti darbai

Balkonų stiklinimas plastiku

Balkono stiklinimas plastikinėmis langų sistemomis ypač tinka, jei norite turėti šiltą patalpą. Plastikinė konstrukcija užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją, apsaugo nuo kritulių, vėjo bei užtikrina saugumą.

 • Šilumos laidumo koeficientas  U=1.3 W/m2K
 • Stabili ir patvari konstrukcija
 • 6 kamerų 70 mm pločio profilis
 • Moderni plastikinio profilio gamybos technologija – be švino

Balkonų stiklinimas aliuminiu

Terasų – balkonų stiklinimas aliumininėmis konstrukcijomis tai jaukumo, komforto ir elegancijos derinys, norintiems sutaupyti balkono erdvę.

 • Konstrukcija gaminama iš 2-jų arba 3-jų bėgelių sistemos;
 • Konstrukcija sandari, lengva, saugi, atspari korozijai, turi užrakinimo galimybę;
 • Aliuminio sistemos stiklo varčios laisvai juda dvejomis kryptimis;
 • Patogu prižiūrėti – judančios dalys lengvai iškeliamos ir nesunkiai sudedamos atgal į sistemą;

Gamintojai

Kömmerling 88 MD (A+) – naujos kartos langų sistema, norintiems geriausio. Itin šiltas ir storas, net 88 mm, 7 kamerų, tvirtas lango rėmas bei trijų tarpinių sistema užtikrina patikimumą bei gerą šilumos izoliaciją bet kokiu oru. Kömmerling 88 MD gali pasiūlyti itin gerą garso izoliaciją neprarandant šilumos, kadangi gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, o gaminį galima komplektuoti su net iki 56 mm storio stiklo paketu arba užpildu. Šie langai yra itin stiprūs ir saugūs, kadangi langų rėmai yra komplektuojami su pilno kontūro plieniniais armaviniais, o standartinėje lango komplektacijoje jau yra yra įdiegta apsauga nuo įsilaužimo.

VEKA EFECTLINE – bazinis iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas klasikinio dizaino 5 kamerų, 70 mm gylio profilis. Dėl plastikinių profilių gamyboje naudojamų itin kokybiškų medžiagų, specialios formos armavimo profilių, ne siauresnių kaip 5 mm kamerų, VEKA EFFECTLINE langai yra ypatingai tvirti ir naudojami visur, kur reikalingas padidintas langų mechaninis atsparumas bei apsauga nuo triukšmo, todėl jie puikiai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek visuomeniniams pastatams. Dar vienas šios sistemos privalumas – iki 109 mm sumažintas rėmo plotis, leidžiantis patekti daugiau dienos šviesos į patalpą ir tuo pačiu visiškai išlaikantis aukštus techninius parametrus, o tai ypatingai aktualu patalpoms su  mažesnių išmatavimų langais.

VEKA SOFTLINE 82 – tai naujos kartos, unikalūs net 7/6 kamerų 82 mm pločio (gylio) plastikinių langų profiliai, kurie yra orientuoti į individualių namų savininkus. Veka Softline 82 plastikiniai langai turi trijų sandarinimo tarpinių sistemą, todėl puikiai sulaiko šilumą namuose bei izoliuoja garsą. Dar viena svarbi šios sistemos savybė – varčios profilyje stiklo paketas įgilintas iki 25 mm – ši technologija leidžia sumažinti šilumos praradimus per stiklo paketo rėmelį. Išskirtinis dizainas, klasikinės, šiek tiek suapvalintos linijos ir plati spalvų paletė leis eksperimentuoti ir puikiai priderinti langus savo būste.

OVLO CLASSIC  – tai aukščiausios klasės 80 mm gylio, 6 kamerų bešvinis profilis už ypatingai patrauklią kainą. 80 mm rėmo plotis užtikrina puikias plastikinių langų šilumines savybes ir atsparumą atmosferos veiksniams, o vokiški „WINKHAUS“ apkaustai garantuoja aukštą saugumo lygį  bei aptarnavimo komfortą. Ovlo Classic profilių gamyboje naudojamas nešvarumus atstumiantis PVC, todėl langai yra nepriekaištingai balti, o švelnūs užapvalinimai profiliui suteikia modernią ir elegantišką išvaizdą.

Rehau synego – 80 mm vokiečių kokybės profilis su papildoma, centrine sandarinimo sistema, atitinka aukščiausius šilumos izoliacijos standartus. 7 kamerų A+ klasės profilis pagamintas iš aukštos klasės bešvinio PVC, užtikrina saugumą bei geriausią šilumos bei garso izoliaciją, šis profilis taip pat pasižymi ilgaamžiškumu, yra atsparus saulės spinduliams bei drėgmei.

DECCO 71 – tai 6 kamerų bešvinis profilis, išsiskiriantis estetine išvaizda bei optimalia triukšmo bei šilumos izoliacija už konkurencingą kainą. Šių langų rėmai yra kaustomi  vokiška „Winkhaus“ furnitūra, kuri užtikrina lango varstymo lengvumą, mikro-ventiliacijos funkcionalumą bei ilgaamžiškumą. Tvirti plieniniai rėmo ir varčios profiliai garantuoja itin gerą langų stabilumą, patvarumą bei atsparumą deformacijai.

GEALAN S9000  – inovatyvi kombinuota trigubo sandarinimo profilių sistema langams, lauko ir pakeliamoms-nustumiamos durims. Iš šios sistemos pagaminti plastikiniai langai ir durys atitinka naujausius energiją taupančių pastatų reikalavimus. Padidintas iki 26 mm stiklo paketo įleidimo į profilį gylis saugo šalčiausias stiklo paketo dalis nuo tiesioginio kontakto su aplinka ir gerina šilumines lango charakteristikas.

Privalumai

Optimali garso izoliacija

Tokie sprendimai kaip plastikiniai langai ar balkonų stiklinimas, užtikrins, kad jūsų namuose ar biure bus ramiau. Taigi, bus sudarytos palankios sąlygos kokybiškam darbui ar poilsiui.

Optimali šilumos izoliacija

Ne paslaptis, kad visi norime leisti laiką tose patalpose, kuriose – šilta ir jauku. Ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių aplinkybių, tačiau tokie sprendimai, kaip plastikiniai langai ar balkonų įstiklinimas yra labai tikslingi – namuose ar biure bus tikrai šilčiau ir jaukiau.

Ilgas tarnavimo laikas

Daugelis žmonių ieško ilgai tarnaujančių gaminių, kadangi tai leidžia išvengti atnaujinimo darbų ir sutaupyti. Plastikiniai langai ir balkonų stiklinimas – ilgaamžiškumu pasižymintys sprendimai: tarnaus tikrai ne vieną dešimtį metų.

Draugiški jūsų sveikatai

Pas mus galite įsigyti plastikinių langų, kuriems gaminti buvo naudojami bešviniai profiliai. Taigi, tai – gaminiai, draugiški jūsų sveikatai.

Daugiau erdvės

Įstiklintas balkonas tampa papildoma jūsų namų erdve. Kaip ją išnaudosite, priklausys tik nuo jūsų: galite įrengti augalų kampelį, poilsio ar darbo erdvę.

Sveikatai palankaus mikroklimatas

Galima rinktis įvairius atidarymo lygius, todėl patalpas išvėdinsite greitai ir efektyvia arba – per ilgesnį laiko tarpą. Taip pat užtikrinami ir mikro – ventiliacijos sprendimai.

Patogu naudotis

Naudojami plieniniai rėmo ir varčios profiliai, todėl užtikrinamas tvirtumas, stabilumas bei galimybė patogiai atidaryti ir uždaryti langą.

Patrauklus vaizdas

Plastikiniai langai ar įstiklintas balkonas atrodo labai patraukliai, todėl tikrai papuoš jūsų namus, komercines patalpas. Puikiai tinka tiek statant, tiek norint atnaujinti pastatą. Galite rinktis įvairių spalvų bei dizaino plastikinius langus.