VARTAI:Garažo, Kiemo, Stumdomi, Automatiniai, Pakeliami, Atveriami, Metaliniai

Gera Kaina

Jei jus domina pakeliami ir atveriami vartai už gerą kainą, tokiu atveju verta užsukti pas mus. Visų pirma, žaliavas perkame dideliais kiekiais, todėl galime pasiūlyti iš tiesų patrauklią galutinę gaminių kainą. Išklausysime jūsų pageidavimus be lūkesčius ir padėsime pasirinkti tinkamiausią gaminį, tad būsite tikri, kad ateityje gaminiu neteks nusivilti, o pinigus panaudojote teisingai. Sužinokite ir kitas priežastis, kodėl kiekvienas, ieškantis pakeliamų ir atveriamų vartų, turėtų rinktis pas mus.

  • Maksimali kontrolė Užtikriname kontrolę nuo pirmo (žaliavų parinkimo) iki paskutinio žingsnio (montavimo), todėl garantuojama kokybė
  • Standartai Mūsų produkcija atitinka Europos standartus
  • Patikimi tiekėjai Bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, todėl garantuojame kokybę
  • Įvairūs tiekėjaiTiekėjų ratas – platus, todėl galime pirkti žaliavas patraukliausiomis kainomis
  • Garantija Gaminiams suteikiame garantiją, tad išvengsite nuostolių
  • Patogus pristatymas Patogus pristatymas nurodytu adresu jums patogiu metu
  • Naudingi patarimai Įvertinsime jūsų poreikius ir padėsime pasirinkti tinkamai, suteiksime patarimų, kaip prižiūrėti vartus
  • Operatyvus problemų sprendimas Iškilo problemų, susijusių su vartais? Užtikriname operatyvų ir kokybišką problemų sprendimą

Pakeliami garažo varta “HOME”

Europos standartus atitinkantys sekciniai garažo vartai – optimalus sprendimas Jūsų namams bei komerciniams pastatams. Tvirti ir ilgaamžiai garažo vartai gaminami tiksliai pagal Jūsų individualius išmatavimus ir asmeninius poreikius. Maksimalūs išmatavimai – 5000 x 3000 mm.

Segmentiniai atveriami vartai

Segmentiniai atveriami vartai yra vienas paklausiausių pasirinkimų, kadangi pasižymi ypač puikiomis savybėmis. Svarbu akcentuoti ir tai, kad metaliniai atveriami vartai puikiai tinka tiek privačių, tiek verslo teritorijų saugojimui. Juos paprasta valdyti, nereikia ypatingos priežiūros. Na, ir, žinoma, metaliniai atveriami vartai atrodo labai estetiškai, galima rinktis įvairius dizaino variantus.

Garažo vartai

Mūsų klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias tikslas, todėl mes stengiamės užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę. Mūsų draugiškas personalas visada pasiruošęs jums padėti, patarti ir atsakyti į visus jūsų klausimus. Mes suprantame, kad pakeliamų ir atveriamų vartų pasirinkimas gali būti sudėtingas uždavinys, todėl mes siekiame padaryti jūsų patirtį su mumis kuo malonesnę ir efektyvesnę.

Be to, mes taip pat siūlome įvairias paslaugas, susijusias su pakeliamais ir atveriamais vartais. Tai apima vartų montavimą, priežiūrą, remontą ir atnaujinimą. Jei turite bet kokių klausimų arba poreikių šioje srityje, galite pasikliauti mūsų kompetencija ir patirtimi.

Privalumai

Universalumas

Puikiai tinka tiek gyvenamiesiems, tiek komerciniams, tiek viešiesiems pastatams, o taip pat ir gamybinės paskirties pastatams.

Ilgas tarnavimo laikas

Vartai yra gaminami iš aukštos kokybės žaliavų; tvirti, stabilūs, tad užtikrinamas labai ilgas tarnavimo laikas – džiaugsitės tikrai ne vieną dešimtį metų. Ypač solidus darbo ciklų skaičius – net iki 50 000.

Patrauklus vaizdas

Vartai atrodo estetiškai, todėl tikrai papuoš jums priklausantį pastatą ir teritoriją.

Atsparumas

Vartai yra pagaminti iš aplinkos poveikiui atsparių žaliavų, todėl ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą, o atnaujinimui skirtos sąnaudos bus ypač minimalios.

Pateisins jūsų lūkesčius

Priimame individualius užsakymus, tad galite būti tikri – gaminys idealiai pateisins jūsų lūkesčius

Maksimalus saugumas

Į vidų patekti galės tik teisę tam turintys asmenys, tad bus užtikrintas maksimalus jūsų turto saugumas

Taupoma erdvė

Pakeliami garažo vartai yra idealus sprendimas norintiems sutaupyti erdvės.

Tylus veikimas

Vartai veikia ypač tyliai, tad nebus netrikdoma nei jūsų šeimos narių, nei aplinkinių ramybė.