Roletai, Žaliuzės ir Tinkleliai nuo vabzdžių

Gera Kaina

Jei jus domina galimybė įsigyti roletų, žaliuzių ar tinklelių nuo vabzdžių už gerą kainą, būtinai užsukite pas mus. Bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, tad ne tik užtikriname aukštą gaminių kokybę, bet ir perkame reikalingas žaliavas dideliais kiekiais, todėl užtikriname patrauklias gaminių kainas. Tačiau tai – dar ne visos priežastys, kodėl turėtumėte užsukti pas mus:

  • Padėsime išsirinkti Išklausysime jūsų poreikius ir apdėsime išsirinkti tinkamiausią gaminį, todėl būsite tikri, kad pinigus panaudojote tinkamai
  • Asortimentas, atitinkantis jūsų poreikius sNuolat atnaujiname siūlomus sprendimus, atsižvelgdami į pirkėjų pageidavimu
  • Ypač žemos kainos Kainos – ypač patrauklios, prasideda vos nuo keliolikos eurų
  • Nuolaidos Kai kuriems gaminiams taikome nuolaidas. Tai – puiki proga sutaupyti.
  • Patogus pristatymas Gaminius nurodytu adresu, jums patogiu laiku
  • Montavimo paslaugos Roletus, žaliuzes ar tinklelius nuo vabzdžių sumontuosime, tad jūs taupysite savo laiką ir pinigus.
  • Vertingi patarimus Donec dictum lectus non odio
  • Patarsime, kaip prižiūrėti, kad gaminiai ilgai išlaikytų puikią pirminę išvaizdą.Donec dictum lectus non odio

Roletai

Klasikiniai roletai

nuo 28€

Kasetiniai roletai

nuo 58€ nuo 29€

Roletai Diena-Naktis

nuo 45€

Žaliuzės

Plisuotos žaliuzės

nuo 15,50€

Vertikalios žaliuzės

nuo 14€

Horizontalios žaliuzės

nuo 20€

Apsauginės žaliuzės

nuo 79€

Tinkleliai nuo vabzdžių

Tinklelis-durys

nuo 135€

Tinklelis-rėmelis

25,99€ 23,99€

Tinklelis -roletas

69€ nuo 54,99€

Atlikti darbai

Privalumai

Daugiau privatumo

Privatumas – ypač svarbus daugeliui žmonių. Ieškote idėjų, kaip užtikrinti privatumą viduje, biure ar gamybinėse patalpose? Roletai bei žaliuzės yra puikus sprendimas.

Daugiau estetikos

Roletai bei žaliuzės tikrai papuoš jūsų namus, biurą ar gamybines patalpas. Rinkitės ryškias spalvas ir suteikite patalpoms žaismingumo, gaivumo, arba priešingai – rinkitės pastelinius tonus ir mėgaukitės solidžia harmonija.

Saugesnė aplinka

Ne paslaptis, kad vabzdžių įkandimai gali ne juokais sugadinti nuotaiką, sukleti alergijas reakcijas, skausmą. Tinkleliai nuo vabzdžių leis kurti saugesnę aplinką.

Ramesnė aplinka

Dauguma žmonių pripažįsta, kad vienas labiausiai erzinančių ir trukdančių pailsėti dalykų yra skraidantys vabzdžiai bei sukeliami jų garsai. Tinkleliai nuo vabzdžių leis jums kokybiškai pailsėti.

Vėsesnės patalpos

Vasarai atėjus, patalpų įkaitimas tampa rimta problema, trukdančia susikaupti ir netgi galinčia pabloginti savijautą. Roletai ir žaliuzės nekeis patalpoms smarkiai įkaisti

Paprasta prižiūrėti

Tiek roletus, tiek žaliuzes, tiek tinklelius nuo vabzdžių yra labai paprasta prižiūrėti, todėl nesugaišite daug laiko.

Daugiau erdvės

Užuolaidos taip pat gali užtikrinti privatumą ar apsaugoti nuo pernelyg intensyvaus patalpų įkaitimo, tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokie gaminiai kaip roletai ar žaliuzės, leis sutaupyti erdvės.

Greitas montavimas

Roletų, žaliuzių ar tinklelių nuo vabzdžių montavimas yra greitas ir nesudėtingas, tad jau po kelių valandų galėsite mėgautis visais jų teikiamais privalumais.