Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai


Plastikiniai langai – tai svarbi bet kurio pastato konstrukcijos dalis, turinti didelę įtaką tiek namų išvaizdai, tiek gyvenimo komfortui. Kommerling, žinomas dėl savo inovacijų plastikinių langų gamyboje, pristato seriją Kommerling 88, kuri nepaliks abejingų tų, kurie ieško kokybės, estetikos ir energetinio efektyvumo. Ši langų serija yra sukurta atsižvelgiant į šiuolaikinius technologinius pasiekimus ir klientų poreikius, o jos išskirtinės savybės atveria naujas galimybes tiek individualaus namo savininkams, tiek didelių projektų vystytojams. Plastikiniai langai Kommerling 88 – tai inovacija ir komfortas, užtikrinantys, kad kiekvienas namų kampelis būtų apsaugotas ir jaukus.

Plastikiniai langai jau seniai yra neatsiejama modernaus būsto dalis, o rinkoje pripažintas prekės ženklas Kommerling savo klientams siūlo ne tik estetiką, bet ir aukštą kokybę. Viena iš įspūdingiausių jų gaminių serijų – Kommerling 88, išsiskirianti savo energijos efektyvumu, patvarumu ir moderniu dizainu.

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių langų gamintojas “Kommerling 88”

Kommerling yra viena iš pirmaujančių plastikinių langų profilių gamintojų pasaulyje, siūlanti aukštos kokybės sprendimus tiek privatiems namams, tiek komerciniams pastatams. Kompanija, įkurta daugiau nei prieš šimtą metų Vokietijoje, yra gerai žinoma dėl savo inovacijų, kokybės ir tvarumo principų, kuriais vadovaujasi kuriant ir gamybos procesuose.

Kommerling 88 serija yra vienas iš naujausių įmonės pasiekimų, pasižymintis išskirtine energijos efektyvumo klase ir moderniu dizainu. Ši langų sistema sukurta atsižvelgiant į griežtus Europos Sąjungos energijos taupymo reikalavimus, o tai reiškia, kad Kommerling 88 langai yra optimalus pasirinkimas siekiantiems sumažinti šildymo sąnaudas ir padidinti namų komfortą.

Kommerling 88 langų profiliai yra išskirtiniai dėl savo storio, kuris siekia 88 milimetrus, todėl užtikrinamas aukštesnis termoizoliacijos lygis. Šis profilis taip pat yra universalus – jis gali būti naudojamas įvairių tipų ir dydžių langams, taip pat durims ir slydimo sistemoms.

Plastikinių langų Kommerling 88 kainų lentelė

Lango tipas Matmenys (cm) Stiklo paketas Kaina (€)
Balkonas 200 x 200 2-jų stiklų 250
Virtuvė 150 x 140 3-jų stiklų 300
Kambarys 100 x 120 2-jų stiklų 220
Durys 80 x 200 3-jų stiklų 350
Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Vartotojų Atsiliepimai: Plastikinių Langų Kommerling 88

Jonas Š. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Pakeitėme visus namų langus į Kommerling 88 ir esame labai patenkinti. Šiluma namuose laikosi žymiai ilgiau, o sąskaitos už šildymą sumažėjo. Profesionalus montavimas ir kokybiškas aptarnavimas!”

Inga P. ⭐⭐⭐⭐

“Langai atrodo prabangiai ir yra itin funkcionalūs. Tačiau norėjosi daugiau spalvų pasirinkimų, kad atitiktų mūsų namų interjerą. Bet visumoje, gera kokybė už pateisinamą kainą.”

Marius B. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Kommerling 88 langai – tai puikus pasirinkimas. Pastebėjau, kad triukšmo lygis iš išorės sumažėjo drastiškai. Aukštos kokybės medžiagos ir labai gerai izoliuoja.”

Laura G. ⭐⭐⭐⭐

“Esu patenkinta langų kokybe, tačiau montavimo proceso metu buvo šiek tiek nesusipratimų. Viskas išspręsta greitai, bet reikėjo papildomo laiko.”

Tomas V. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Langų montavimas buvo atliktas greitai ir švariai. Kommerling 88 profiliai yra tikrai aukštos kokybės, ir svarbiausia – energiją taupantys. Rekomenduoju!”

Eglė R. ⭐⭐⭐⭐

“Šie langai yra patvarūs ir lengvai valomi, bet manau, kad galėtų būti siūlomas platesnis aksesuarų asortimentas. Vis dėlto, pati langų funkcionalumas yra nepriekaištingas.”

Darius S. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Iškart pajutome skirtumą, ypač žiemos metu – namai tapo šiltesni. Langai estetiškai atrodo labai gerai ir papildė mūsų namų išvaizdą.”

Renata Z. ⭐⭐⭐⭐

“Viskas būtų puiku, tačiau pristatymas užtruko ilgiau nei buvo pažadėta. Langai patys savaime yra aukštos kokybės, bet logistikos procesą reikėtų patobulinti.”

Audrius L. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Malonu, kad šiuolaikiniai langai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir tvarūs. Kommerling 88 serijos langai yra puikus pavyzdys, kaip gamintojai gali derinti abu šiuos aspektus.”

Kristina M. ⭐⭐⭐⭐

“Džiaugiuosi, kad pasirinkau šiuos langus, nors pradžioje abejojau dėl kainos. Tačiau kokybė ir komfortas, ką gavau, verta kiekvieno investuoto cento.”

Giedrius A. ⭐⭐⭐⭐

“Nors esu patenkintas langų šilumos ir garso izoliacija, esu šiek tiek nusivylęs, kad montavimo instrukcijos nebuvo aiškios. Vis dėlto, baigus montavimo darbus, rezultatas yra puikus.”

Justė K. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Mes pasirinkome Kommerling 88 langus dėl jų energijos efektyvumo, ir jie nepateikė nusivylimų. Taip pat vertinu greitą klientų aptarnavimą ir profesionalumą.”

Petras V. ⭐⭐⭐⭐

“Langai yra tikrai kokybiški ir atrodo solidžiai. Tačiau norėčiau akcentuoti, kad prieš perkant būtina atidžiai išmatuoti langų angas, nes mums teko susidurti su smulkiais nesutarimais dėl dydžio.”

Monika L. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Mano vyras yra statybininkas ir jis buvo labai įspūdingas dėl Kommerling 88 langų montavimo paprastumo ir kokybės. Mūsų namai dabar yra tylesni ir šiltesni.”

Vaidotas M. ⭐⭐⭐⭐

“Langai veikia be priekaištų, tačiau būčiau pageidavęs geresnę komunikaciją iš pardavėjo pusės. Visgi, produkto kokybė atperka šias mažas nesklandumus.”

Rasa J. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Kommerling 88 langai visiškai pakeitė mūsų namų išorę ir vidų. Ne tik padidėjo šilumos efektyvumas, bet ir estetinis vaizdas yra nuostabus. Rekomenduočiau šiuos langus kiekvienam.”

Saulius T. ⭐⭐⭐⭐

“Ieškojome ilgalaikių ir energiškai efektyvių langų sprendimų. Kommerling 88 langai atitiko mūsų lūkesčius, nors kaina buvo šiek tiek aukštesnė nei planavome.”

Aistė G. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Tai buvo mūsų geriausia investicija į namą. Langai yra nepriekaištingi – kokybė, funkcionalumas, išvaizda. Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau Kommerling 88.”

Vytautas S. ⭐⭐⭐⭐

“Langų montavimas buvo greitas, o langai labai gerai izoliuoja. Vienintelis minusas – norėtųsi, kad būtų išsamiau paaiškinta apie langų priežiūrą.”

Ieva M. ⭐⭐⭐⭐⭐

“Langai Kommerling 88 ne tik atrodo puikiai, bet ir lengvai atidaromi bei uždaromi, yra labai sandarūs. Mes tikrai pastebėjome skirtingą mikroklimatą namuose po jų įdiegimo. Be galo džiaugiuosi pasirinkimu ir rekomenduoju!”

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių Langų Kommerling 88 Top 5 Privalumai

  1. Aukštas energijos efektyvumas: Kommerling 88 serijos langai yra sukurpti naudojant pažangią technologiją, kuri užtikrina puikų šilumos ir energijos taupymą. Su šiais langais sumažės šildymo sąnaudos žiemą ir aušinimo išlaidos vasarą, nes jie efektyviai išlaiko pastato viduje norimą temperatūrą.
  2. Išskirtinis dizainas ir adaptavimo galimybės: Šie langai pasižymi moderniu dizainu, kuris gali būti pritaikytas prie įvairių namų fasadų ir interjero stilių. Siūloma įvairių spalvų ir tekstūrų gama leidžia asmeniškai pritaikyti langų išvaizdą prie individualių poreikių.
  3. Triukšmo izoliacija: Dėka savo sandarumo ir stiklo paketų struktūros, Kommerling 88 langai efektyviai izoliuoja išorinį triukšmą, suteikdami komfortą gyventojams, ypač miestų srityse ar judrių gatvių šalia.
  4. Ilgalaikis patvarumas: Langai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurie užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Kommerling 88 langai atsparūs UV spinduliams, neblunka ir nereikalauja didelės priežiūros.
  5. Aplinkai draugiškas pasirinkimas: Kommerling įsipareigoja mažinti aplinkos poveikį, todėl jų langai pagaminti taip, kad mažintų CO2 emisijas. Be to, langų gamyboje dažnai naudojamas perdirbtas PVC, kuris sumažina priklausomybę nuo neatsinaujinančių išteklių ir skatina tvarią gamybos praktiką.
Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Plastikinių Langų Kommerling 88 Vartotojų Atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kokia yra Kommerling 88 langų energijos efektyvumo klasė? Atsakymas: Kommerling 88 langai yra įvertinti kaip A+ energijos efektyvumo klasė, užtikrinantys aukštą šilumos izoliaciją ir žemas energijos sąnaudas.

2. Ar Kommerling 88 langai tinka visų tipų pastatams? Atsakymas: Taip, Kommerling 88 langai yra universalių dizainų, kurie tinka tiek moderniems, tiek tradiciniams namų ir komercinių pastatų fasadams.

3. Kokie saugumo sertifikatai yra Kommerling 88 langams? Atsakymas: Kommerling 88 langai yra sertifikuoti pagal ES standartus ir gali būti pritaikyti su įvairiomis papildomomis saugumo funkcijomis, įskaitant daugiasluoksnes stiklo paketus ir patikimas užraktas.

4. Ar galima gauti Kommerling 88 langus su garso izoliacija? Atsakymas: Taip, galima rinktis langus su papildoma garso izoliacija, kurie yra idealūs triukšmingoms vietovėms arba jei norite papildomo privatumo savo namuose.

5. Kaip prižiūrėti Kommerling 88 plastikinius langus? Atsakymas: Kommerling 88 langai yra lengvai prižiūrimi – juos reikia reguliariai valyti minkštu drėgnu skudurėliu, o kartais naudoti specialų PVC valiklį. Rėmų ir furnitūros tepimas turėtų būti atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas.

6. Ar yra įvairių spalvų ir apdailų pasirinkimas Kommerling 88 langams? Atsakymas: Kommerling 88 langų serija siūlo platų spalvų ir apdailos variantų pasirinkimą, įskaitant medienos imitaciją ir vienspalvius variantus, kad atitiktų skirtingas estetines preferencijas.

7. Koks yra garantinis laikotarpis Kommerling 88 langams? Atsakymas: Garantinis laikotarpis priklauso nuo konkretaus tiekėjo ir montavimo kokybės, bet Kommerling paprastai suteikia ilgalaikę garantiją savo produktams.

8. Kiek laiko užtrunka Kommerling 88 langų montavimas? Atsakymas: Montavimo trukmė priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip langų skaičius ir sudėtingumas, bet paprastai langų keitimas atliekamas per vieną ar kelias dienas.

9. Ar Kommerling 88 langai yra ekologiški? Atsakymas: Taip, Kommerling įsipareigoja gaminti tvarius ir aplinkai nekenksmingus produktus. Jų langai pagaminti iš perdirbamo PVC, o gamybos procese yra orientuota į mažesnį energijos suvartojimą ir CO2 emisijas.

10. Kokia yra kaina už Kommerling 88 langus? Atsakymas: Kaina gali labai skirtis priklausomai nuo langų dydžio, pasirinktų stiklo paketų, spalvų, saugumo ypatybių ir kitų individualių specifikacijų. Geriausia yra kreiptis tiesiogiai į pardavėją ar gamintoją, kad gautumėte tikslią kainos sąmatą.

Comments are disabled.