Apie plastikinius langus šiandien yra daugybė informacijos, daugybė patarimų ir sklandančių mitų. Plastikinius langus šiuo metu galima įsigyti tiek visiškai naujus, tiek naudotus. Tačiau dėl žinių ar laiko trūkumo sunku atsirinkti, kuri informacija yra teisinga, kuri prekė geresnė ir dėl to kyla daug įvairių klausimų – kokios rūšies langus rinktis, taupyti įsigyjant naudotus plastikinius langus ar vis tik investuoti pasirenkant naujus plastikinius langus.
Mes nusprendėme atskleisti pagrindinius naujų ir naudotų plastikinių langų skirtumus, tikėdamiesi, kad išsirinkti jums taps lengviau.

#1 Naujų Plastikinių Langų Profiliai patikimesni.

Naujų plastikinių langų profilių kaina priklauso nuo kelių veiksnių: kamerų skaičiaus, paties profilių pasirinkimo, priedų pasirinkimo. „Durų Vizija“ siūlomi langai gaminami laikantis svarbiausio principo – kokybišką langą galima pagaminti tik naudojant gerą profilį. Neįmanoma pagaminti aukštos klasės lango konstrukcijos iš žemos klasės profilio.

Plastikiniai langai turi ilgą istoriją, susidedančią iš kelių etapų. Pavyzdžiui, pirmasis plastikinių langų profilis buvo sukurtas 1960 metais ir pirmasis gamybos etapas nebuvo tobulas – langai turėjo polinkį greitai pakeisti savo spalvą ir gelsti. Tačiau progresuojant įvairioms gamybos technologijoms, tobulėjant inžineriniams ir techniniams sprendimams, gaminant naujesnius plastikinius langus buvo pradėtas naudoti specialus mikroelementas, padedantis langams ilgiau išlikti nepažeistiems ir neprarasti savo pirminės išvaizdos.

Modernios technologijos kiekvienais metais langus leidžia gaminti ekonomiškai efektyviau – tai priežastis, kodėl verta rinktis naujus plastikinius langus. Be to, dabar plastikinių langų medžiagai išgauti naudojamas aukštos kokybės polivinilchloridas (universali termoplastinė medžiaga, gauta iš etileno ir druskos vinilchlorido polimerizacijos), priešingai negu buvo naudojama prieš kelis dešimtmečius. Dėl šios priežasties naujų plastikinių langų kaina yra konkurencinga ir priimtina daugumai. Kitaip sakant, nereiškia, kad įsigydami naudotus plastikinius langus mokėsite mažiau.

#2 Nauji Plastikiniai Langai – Ilgaamžiškesni.

Klaidinga manyti, kad jei langai buvo efektyvūs 20 metų, tai yra garantas, jog jie išliks tokie patys dar kelis dešimtmečius. Apskritai senesnio modelio plastikiniai langai būdavo tinkami eksploatuoti tik pirmuosius 35 metus. O dabartiniai nauji plastikiniai langai, gaminami naudojant pažangiąsias technologijas, savo puikias savybes išsaugo ir po 50 metų. Naujiems plastikiniams langams reikalinga minimali priežiūra.

#3 Naudoti Plastikiniai Langai Dažniausiai Būna Tik Baltos Spalvos Ir Tik Standartinės Stačiakampio Formos.

Nors balta spalva ir stačiakampė forma – labiausiai paplitęs plastikinių langų variantas, tačiau tai nėra visas šiuolaikinių naujų plastikinių langų galimybių spektras.

Naujų plastikinių langų spalva gali būti nesunkiai priderinta prie jūsų namų dizaino. Šiuolaikinių technologijų dėka galima turėti įvairiausių spalvų tiek langus, tiek duris. Tad jei norite stilingumo, estetikos ir pastato dermės, geriau rinktis naujus plastikinius langus.

#4 Nauji Plastikiniai Langai Yra Ekologiškesni.

Nors plastikas yra sintetinė medžiaga, tačiau jis vis tiek yra saugesnis ir ekologiškesnis nei kitos medžiagos, naudojamos langų gamybai. Gaminant naujus plastikinius langus, yra naudojami specialūs cheminiai junginiai, kurie padeda išvengti toksinių medžiagų išsiskyrimo ar ilgainiui galinčių atsirasti langų defektų. Nauji plastikiniai langai – ne tik ilgaamžiški, bet ir vertingi dėl savo priešgaisrinių savybių. Naujų plastikinių langų testavimo rezultatai atskleidė, kad gaisro metu iš naujų plastikinių langų išsiskiria mažiau toksinų nei iš seno modelio plastikinių langų.

Be to, šiuolaikinius plastikinius langus galima perdirbti iki 100 kartų, todėl sunaudojama mažiau šilumos – tai ir nulemia, jog būtent nauji plastikiniai langai laikomi vienu iš ekologiškiausių pasirinkimų savo namams.

#5 Nauji Plastikiniai Langai Yra Energetiškai Efektyvesni.

Nauji plastikiniai langai yra energetiškai efektyvūs ir padeda patalpoje išlaikyti šiltą orą. Energetinis efektyvumas matuojamas pagal šilumos perdavimo koeficientą (Uw), kurio skaičiavimo metodas yra nustatytas ISO standarte 10077-2. Nepriklausomai nuo lango krypties, klimato, lango konfigūracijos ir kitų veiksnių, langų Uw reikšmė yra ta pati visame pasaulyje. Tad naudodami energetiškai efektyvius langus šaltaisiais žiemos mėnesiais sąskaitoms už energiją išleisite iki 50 proc. mažiau. Kuo naujesni plastikiniai langai – tuo geriau išlaiko šią savybę.

#6 Nauji Plastikiniai Langai Yra Visapusiškai Geresni.

Siekiant įsitikinti, kas populiariausia ir geriausiai vertinama visame pasaulyje, reiktų pažvelgti į statistiką: daugiausia žmonių visame pasaulyje renkasi plastikinius langus (48 proc.), šiek tiek mažiau – medinius langus (27 proc.) arba aliuminius langus (25 proc.).

„Durų Vizija“, gamindami plastikinius langus naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis, užtikrina, kad tarp lango ir sienos nebus jokių skylių ar oro tarpų. Nauji plastikiniai langai išlaiko aukštą šilumos izoliaciją ir šilumos laidumą. Be to, nerūdija, nesukelia korozijos.

#7 Naudotus Plastikinius Langus Reikia Reguliariai Prižiūrėti, Jiems Reikalinga Ypatinga Priežiūra.

Naujiems plastikiniams langams reikia mažiau priežiūros, nei naudotiems plastikiniams langams. Naujus plastikinius langus pakanka kartais nuvalyti, taip pat rekomenduojama retkarčiais patikrinti ir prižiūrėti langų priedus. Gali būti, jog po kelerių metų eksploatavimo, naujus langus prireiks profesionaliai pareguliuoti, kad veiktų (atsidarinėtų) sklandžiai ir be jokių trikdžių.

Iš esmės naujų plastikinių langų priežiūra yra labai paprasta, jų nereikia atnaujinti ar galvoti, ką daryti su pasikeitusia lango spalva. O jeigu ir prireiktų nežymaus remonto, tai naujų plastikinių langų profilių pakeitimo ar pareguliavimo išlaidos bus labai mažos.

Patarimas: valydami naujus plastikinius langus naudokite paprastą muiluotą vandenį. Du kartus per mėnesį nuvalomos dulkės ir pašalinami nešvarumai leis plastikiniams langams ilgai atrodyti puikiai.

Tad net jeigu ir taupote, vis tiek geriausia įsigyti naujus plastikinius langus (o ne naudotus), nes būtent naujų langų eksploatacija bus ilgesnė, jie pasižymės vertingomis savo savybėmis, o jų priežiūra beveik neatims iš jūsų laiko.

Jei turite klausimų, nedvejodami paskambinkite mums arba aplankykite mus Šiauliuose. Su malonumu aptarsime jūsų projektą ir įvairius veiksnius bei sąlygas, darančias įtaką jūsų langų pasirinkimui.

Comments are disabled.