Kai ateina laikas rinktis plastikinius langus savo namas, biurui ar kitai patalpai, pradedate galvoti, kokius langus pasirinkti: naujus ar naudotus. Šis sprendimas gali įtakoti jūsų gyvenimo komfortą, ar reikės papildomų išlaidų ir tai, ar ateityje kils rūpesčių ar ne dėl jūsų pasirinkimo. Kaip neapsirikti ir nesuklysti renkantis, kad po to nereikėtų vėl keisti langų. Pabandykime išsiaiškinti, kada reikėtų rinktis naujus, o kada naudotus plastikinius langus.

Nauji ir naudoti plastikiniai langai: kada kuriuos rinktis?

  • Jei reikalinga aukščiausia kokybė ir geros techninės charakteristikos, rinkitės tik naujus plastikinius langus:

Puikiai žinome, kad naudoti plastikiniai langai dažniausiai jau būna atitarnavę apie dešimt metų, todėl akivaizdu, kad jie negali atitikti aukščiausios kokybės reikalavimų ir nebeturi gerų eksploatacinių savybių. Tai reiškia, kad greičiausiai naudoti plastikiniai langai jau turi tam tikrų defektų, kurie negali užtikrinti kokybiško langų funkcijų atlikimo.  Gali būti, kad jie jau praleidžia šilumą, girdisi gatvės triukšmas, juos sunku atidaryti bei uždaryti. Jei šios savybės jūsų netenkina, turėtumėte rinktis naujus plastikinius langus, o ne naudotus.

  • Jei reikalingas gražus estetinis vaizdas, rinkitės tik naujus plastikinius langus:

Naudoti plastikiniai langai gali būti praradę pirminę savo išvaizdą, turėti subraižymų ar kitų defektų, kurie iš esmės gadina visą estetinį vaizdą. Jei jums reikia plastikinio lango, pvz., garažui, rūsiui, ir jums nesvarbus jo estetinis vaizdas, tada galite rinktis naudotą langą. Tačiau jei jums estetika yra labai svarbu, tada verta pagalvoti apie naujų plastikinių langų įsigijimą.

  • Jei reikalingi modernūs sprendimai, rinkitės naujus plastikinius langus:

Jeigu naudoti plastikiniai langai buvo pagaminti prieš kelioliką metų, greičiausiai jie nebus pagaminti pasitelkus moderniausius sprendimus, todėl gali būti, kad jie neturės gerų techninių savybių. Taigi, jei jums reikia langų su moderniais sprendimais, nepriekaištingomis techninėmis savybėmis, tada turėtumėte rinktis tik naujus plastikinius langus.

  • Jei reikalingas maksimalus tarnavimo laikas, rinkitės naujus plastikinius langus:

Nauji plastikiniai langai tarnauja 10 – 15 metų, o naudoti greičiausiai bus jau atitarnavę šį laiką arba bent jau pusę. Todėl jei norite maksimalaus plastikinių langų tarnavimo laiko, tada rinkitės tik naujus plastikinius langus.

Comments are disabled.