Visi puikiai žinome, kad ne visi plastikiniai langai yra vienodi. Jie skiriasi ne tik kaina, specifikomis, eksploatacinėmis savybėmis, estetika ir dizainu, bet ir gamintoju. Pasakyti, kuris plastikinių langų gamintojas yra geriausias, neįmanoma, nes kiekvienas iš jų turi atitinkamas savo gaminių savybes ir jų gaminimo būdą. Tačiau mes galime pasakyti, kurie plastikinių langų gamintojai yra populiariausi ir geriausiai vertinami klientų.

Populiariausi plastikinių langų gamintojai:

“Gealan”

“Gealan” užtikrina, kad jų gaminami langai yra ne tik patrauklūs iš išorės, bet ir turi iki smulkmenų suderintą savo profilio konstrukciją. Šios savybės užtikrina, kad langas turi aukščiausią garso ir šilumos izoliaciją. Taip pat turi tinkamą ventiliacijos sistemą ir priešįsilaužiminius mechanizmus. Šio gamintojo langai yra itin patvarūs, juos lengva prižiūrėti ir turi didelį atsparumą neigiamiems aplinkos poveikiams. Įsigiję “Gealan” plastikinius langus jūs gyvensite komfortiškai, nes užtikrinsite, kad šiluma nesklis į lauką, o iš lauko nebus girdimas gatvės triukšmas. Šio gamintojo plastikiniai langai turi ypatingai platų spalvų, modelių, raštų ir kitų savybių pasirinkimą, todėl langus pritaikysite prie bet kokio namų interjero ar eksterjero.

“Aluplast”

Vokiečių gaminami langai, kurie pasižymi išskirtinumu, ilgaamžiškumu, geromis eksploatacinėmis savybėmis ir išskirtiniu dizainu. Šio gamintojo plastikiniai langai gali būti gaminami įvairių tipų. Jie skiriasi savo profilių storiu, kamerų skaičiumi, apkaustų mechanizmais, šilumos ir garso izoliacijos rodikliais. Šie langai gali būti gaminami su antikorozine danga. Be to turi priešvėjinį atverstos varčios fiksatorių.

“Veka”

“Veka” gamintojo langai gali būti gaminami pagal kiekvieno pageidavimus ir norus, todėl yra gaminami skirtingų tipų, kurie skiriasi savo profilio storiu, kamerų skaičiumi. Šio gamintojo langai pasižymi itin aukšta medžiagų, iš kurių yra gaminamas langas, ir mechanizmų kokybe. Šio gamintojo plastikinių langų tarpas tarp stiklų yra užpildomas argono dujomis, kurios dar padidina šilumos ir garso izoliacijos rodiklius. “Veka” langai yra dengti antikorozine danga, kurios dėka langai tarnauja dar ilgiau ir yra atsparūs išorinių sąlygų veikimui.

“Kommerling”

“Kommerling” langai yra gaminami pagal naujausias technologijas, todėl gaminiai pasižymi išskirtinumu, išsiskiria savo itin aukštais standartais ir geromis savybėmis. Kommerling gaminiai taip pat išsiskiria savo saugumu ir kokybe, todėl pasirinkę šiuos gaminius neteks nusivilti. Šio gamintojo plastikiniai langai yra skirti tiems, kurie ieško tik aukščiausios kokybės lango, kuris užtikrina maksimalią šilumos, vėjo ir garso izoliaciją. Langai yra itin patikimi ir pasižymi ilgaamžiškumu, be to, turi itin platų spalvų pasirinkimą.

“Rehau”

“Rehau” gamintojo plastikiniai langai turi daug privalumų, pvz., trijų kamerų profilio storis – 60 mm, standartiniai garso izoliacijos ir termoizoliacijos rodikliai. Geriausia yra tai, kad langams nėra reikalinga speciali priežiūra, nes jie yra labai praktiški. Šio gamintojo langai yra patvarūs ir ilgaamžiai, o pagrindinis privalumas – žemos šio profilio langų kainos.

Verta įsidėmėti, kad renkantis bet kokio gamintojo langus, jums didžiausią įtaką turėtų turėti ne gaminio kaina, bet jo kokybė. Tik kokybiškas gaminys užtikrins gyvenimo patogumą, todėl jums nereikės jaudintis nei dėl didelių šildymo sąskaitų, nei dėl gatvės triukšmo. Be to, greičiausiai nesvarbu, kokio gamintojo langai yra, svarbiausia, kad pasirinktas gaminys atitiktų jūsų norus bei lūkesčius ir visas funkcijas atliktų kokybiškai.

Comments are disabled.