Pasakyti, kokie plastikiniai langai vienareikšmiškai yra geriausi, neįmanoma, nes tai priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz., gaminių kokybės, prekės ženklo patikimumo, gaminių kainos ir kt. Geriausi plastikinių langų gamintojai dažniausiai atitinkamai yra populiariausi langų gamintojų prekių ženklai. Taigi, apžvelkime populiariausių plastikinių langų sąrašą.

Populiariausi plastikinių langų gamintojai:

Plastikinių langų gamintojas  Apie plastikinių langų gamintoją
“Veka” “Veka” gamintojo langai pasižymi itin aukšta plastikiniams langams naudojamų medžiagų kokybe. Be to, langams naudojami mechanizmai yra itin patvarūs ir kokybiški. Plastikiniai langai yra dengiami antikorozine danga, o dėl šios priežasties langai tarnauja dar ilgiau. Plastikiniai langai yra itin atsparūs išorinių sąlygų veikimui, todėl pasižymi ilgaamžiškumu.
“Gealan” Gamintojo langai yra ne tik patrauklūs išore, bet turi ir tvirtą konstrukciją. Tai savybės, kurios užtikrina lango aukščiausią garso ir šilumos izoliaciją, tinkamą ventiliacijos sistemą ir priešįsilaužiminius mechanizmus. Šio gamintojo plastikiniai langai pasižymi patvarumu, juos itin lengva prižiūrėti ir valyti. Be to, jie turi didelį atsparumą neigiamiems aplinkos poveikiams, todėl tarnauja ilgai.
“Rehau” Šio gamintojo plastikiniai langai turi standartinius garso izoliacijos ir termoizoliacijos rodiklius. Be to, langams nėra reikalinga speciali priežiūra, todėl priežiūra ir valymas yra itin lengvas ir paprastas. Šie gaminiai pasižymi praktiškumu ir patvarumu. Plastikiniai langai yra ilgaamžiai, o pagrindinis privalumas – žemos šio profilio langų kainos.
“Kommerling” Plastikiniai langai yra gaminami pasitelkiant naujausias gamybos technologijas, todėl jie pasižymi išskirtine išvaizda. Be to, gaminiai išsiskiria savo itin aukštais standartais ir geromis eksploatacinėmis savybėmis. Plastikiniai langai išsiskiria savo saugumu ir kokybe, todėl užtikrina maksimalią šilumos, vėjo ir garso izoliaciją.
“KBE” Šio gamintojo langai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, nes jų gamyboje taikoma „greenline“ technologija. Ji pasižymi tuo, kad plastikinių langų gamyboje nenaudojami sunkieji metalai. Plastikiniai langai yra atsparūs temperatūrai iki 60 laipsnių, o tai apsaugo langus nuo deformacijos. Be to, galimi įvairūs langų dizaino variantai pagal kiekvieno kliento poreikius.
“Aluplast” Tai vokiečių gamintojo prekės ženklas, kuris savo gaminiams suteikia itin aukštos kokybės garantą už prieinamą kainą kiekvienam klientui. Gaminami plastikiniai langai pasižymi išskirtine estetine išvaizda ir ilgaamžiškumu. Šie gaminiai turi geras eksploatacines savybes ir išskirtinį dizainą. Plastikiniai langai yra padengti antikorozine danga, todėl pasižymi ilgu ir kokybišku tarnavimu.
“Salamander” Tai yra pačios aukščiausios kokybės gaminiai, kurie atitinka ir aukščiausius plastikinių langų standartus. Šie gaminiai pasižymi aukštomis termoizoliacinėmis savybėmis, taip pat dideliu šviesos pralaidumu. Ypač tinkami atšiaurioms lauko sąlygoms, todėl tarnauja kokybiškai ir ilgai. Langai turi trigubą langų rėmų sandarinimą, o tai įtakoja triukšmo slopinimą, todėl galėsite nesijaudinti dėl gatvės triukšmo. Plastikiniai langai yra gaminami taip, kad langų apkaustai nerūdytų, o tai dar prailgina tarnavimo laiką.

Comments are disabled.