Vertinant pardavimų statistiką matyti, kad plastikiniai langai yra vienas populiariausių pasirinkimų. Tad vienas aktualiausių klausimų, susijusių su šiuo gaminiu, yra toks: kiek kainuoja plastikiniai langai? Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šio gaminio kaina priklauso nuo daugybės įvairių veiksnių. Tad apžvelkime juos.

Plastikinių langų dydis

Plastikinių langų dydis yra vienas veiksnių, nuo kurio priklausys, kiek teks mokėti. Kuo didesni langai, tuo daugiau žaliavų sunaudojama, daugiau laiko sugaištama, tad ir galutinė kaina yra didesnė.
Langų tipas
Kaip žinia, plastikiniai langai gali būti atveriami arba ne. Visgi, atveriamus langus pagaminti yra sudėtingiau, tad ir jų kaina – didesnė.
Kokią lango dalį sudarys stiklo paketas?
Stiklo paketas – dar vienas svarbus kriterijus, į kurį pravartu atsižvelgti siekiant suprasti, kiek kainuoja plastikiniai langai. Kuo didesnę dalį užims stiklo paketas, tuo didesnė bus ir galutinė gaminio kaina. Tiesa, nereikia pamiršti, kad tai nėra vienintelė detalė – tai, kokia bus galutinė gaminio kaina, priklausys ir nuo to, kokią dalį užims furnitūra ir lango profilis.
Spalva
Nors baltos spalvos plastikiniai langai iš tiesų turi labai daug puikių privalumų (atrodo labai estetiškai, elegantiškai, pastatui suteikia gaivumo ir šviežumo; puikiai tinka tie modernaus, tiek klasikinio stiliaus pastatams ir t.t.); dėmesį verta atkreipti į tai, kad pastaruoju metu, vis dažniau ir dažniau yra pasirenkami plastikiniai langai, kurių rėmai – spalvoti. Pirkėjai šiuos langus vertina, dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, dėlto, kad jie suteikia pastatui įvairovės, leidžia sukurti išskirtinė interjerą bei eksterjerą, be to, ant spalvų rėmų mažiau pastebimų įtrūkimai, įbrėžimai ir t.t. Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad būtent rėmų spalva taip pat yra vienas iš tų veiksnių, kuris turi įtakos galutinei gaminio kainai plastikiniai langai spalvotais rėmais gali kainuoti 10 – 15 proc. daugiau bei balti plastikiniai langai.

Kaip ir iš ko buvo pagamintas lango rėmas?

Siekiant suprasti, kiek iš tiesų kainuoja plastikiniai langai, labai pravartu atsižvelgti ir į tai, kaip ir iš ko buvo pagamintas lango rėmas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiandien rinkoje vis dar galime rasti plastikinių langų, kurių rėmai buvo pagaminti iš vidutinės kokybės žaliavų, o taip pat – naudojant senesnes technologijas. Taigi, tokie plastikiniai langai, savaime suprantama, bus tikrai pigesni nei tie, kurių rėmai buvo pagaminti iš aukštos kokybės žaliavų arba pasitelkus naujausias technologijas.
Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad plastikinių langų kaina priklauso nuo įvairių veiksnių: dydžio, tipo, spalvos, nuo dalies, kurią sudaro stiklo paketas, o taip pat ir nuo to, kokiomis sąlygomis ir iš kokių žaliavų buvo pagaminti lango rėmai.
Pas mus rasite gaminių įvairiomis kainomis, be to, kartais taikomos akcijos. Tad tinkantį gaminį sau ras kiekvienas.

Comments are disabled.