Nors dažnai apie jas net nesusimąstote, tačiau durys yra svarbi jūsų namų funkcionalumo ir estetikos dalis. Jei nesate patenkinti durų išvaizda, jos yra sulūžusios ir manote, kad atėjo metas jas keisti, greičiausiai jums kyla klausimas, kiek tai kainuos. Visada galite bandyti patys pakeisti duris, tačiau jei šioje srityje neturite patirties, patartina kreiptis į profesionalus. Rinkoje savo paslaugas siūlo ne tik daug įmonių, kurios gamina, parduoda ir montuoja duris, bet ir pavienių meistrų, kurie siūlo durų montavimo paslaugas. Durų montavimo kainos, atsižvelgiant į gyvenamąją vietą, durų tipą, apdailos poreikį, paprastai skiriasi. Vidaus durų montavimo kaina prasideda nuo 40 Eur, tačiau gali siekti ir daugiau, o lauko durų montavimas paprastai kainuoja ženkliai daugiau. Jums tereikia išsirinkti, susisiekti su durų keitimo ir remonto specialistu, o tada džiaugtis naujomis vidaus ar lauko durimis.

Nuo ko priklauso durų montavimo kaina?

Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo durų tipo ir reikalingos apdailos. Lauko durys paprastai turi brangesnę įrangą nei vidaus durys ir dažnai yra sudėtingesnės konstrukcijos, todėl jų montavimas kainuoja brangiau. Vidaus durys paprastai montuojamos pigiau nei lauko durys, nes jos yra lengvesnės, o jų montavimas paprastesnis. Be to, kadangi vidaus durys paprastai yra pigesnės nei lauko durys, todėl jų ir montavimo kaina yra mažesnė.

Be pačio vidaus ar lauko durų montavimo, kai kuriais atvejais reikia išimti senas duris, atlikti remonto darbus, kad būtų galima įstatyti naujas duris. Tokiu atveju durų montavimo kaina tikrai bus ženkliai didesnė. Be to, jei reikia pakeisti apdailą, galite tikėtis, kad išlaidos didės. Durims su stiklo plokštėmis ir kitais papuošimais gali prireikti ypatingos priežiūros arba įrankių, kad darbas būtų atliktas tinkamai. Dėl šios priežasties tokio tipo durų montavimo kaina taip pat gali būti didesnė. Tačiau investuoti į kokybiškas vidaus ir lauko durų montavimo paslaugas verta, nes durys gali pagerinti jūsų namų patrauklumą ir vertę, kartu sutaupant energijos, kai durys veikia tinkamai.

Kodėl svarbu sumontuoti duris profesionaliai ir kokybiškai?

Profesionalus ir kokybiškas durų montavimas, nors ir gali kainuoti brangiau, tačiau turi ne vieną privalumą. Ar žinojote, kad netinkamai sumontuotos durys gali padidinti šildymo ir vėsinimo išlaidas? Tiesa ta, kad dėl netinkamo durų montavimo durys gali būti netinkamai užsandarintos, o tai gali sukelti oro prasiskverbimą. Jei, pavyzdžiui, tarp žemės ir lauko durų yra tarpas, oras gali išeiti arba patekti į jūsų namus. Kita vertus, jei lauko durys nebus tinkamai sumontuotos, jūsų namai negaus reikalingos apsaugos.

Vidaus durys, nors ir neatlieka tokių svarbių funkcijų, kaip lauko durys, tačiau taip pat turi būti montuojamos kokybiškai. Tarp durų ir sienų esantys tarpai, kreivos ir neužsidarančios durys – greičiausiai tai – ne tas vaizdas, kurio tikitės, kai samdote durų montuotojus. Taigi, dėl šių priežasčių yra svarbu pasirinkti tokius meistrus, kurie savo darbą atlieka tik profesionaliai ir kokybiškai.

Comments are disabled.