Balkono stiklinimas – tai yra bene vienas iš paprasčiausių būdų apšiltinti namus, nes tai pagerina garso ir šilumos izoliaciją bei estetinį namo vaizdą. Balkonų stiklinimui yra naudojami tokio storio profiliai, kurie turi puikius šilumos izoliacijos rodiklius, sulaiko triukšmą ir apsaugo nuo įsilaužimo. Kokybiškas balkono stiklinimas padeda išlaikyti aukštesnę temperatūrą balkone žiemos sezono metu, o tai tiesiogiai įtakoja ir vidaus patalpų temperatūrą. Įstiklinus balkoną tai sumažina gatvės triukšmo lygį, be to gali apsaugoti balkoną nuo vėjo, lietaus ir sniego vandens poveikio. Tokiu atveju balkonas gali tapti tarsi papildomu kambariu, kuriame galėsite leisti net ir šaltus rudens ar žiemos vakarus.

Balkono stiklinimo kaina:

Į klausimą “kiek kainuoja balkono stiklinimas” atsakyti tiksliai – neįmanoma, todėl dauguma tokias paslaugas teikiančių įmonių nurodo kainą už kvadratinį metrą. Balkono stiklinimo slankiojančiomis aliuminio konstrukcijomis kaina gali siekti 100 – 150 Eur už kvadratinį metrą, o slankiojančiomis plastikinėmis konstrukcijomis – 70 – 90 Eur už kvadratinį metrą. Taip yra todėl, kad tiek kiekvienas balkonas, tiek kiekvienas stiklinimo projektas yra skirtingi. Be to, galutinė kaina priklauso nuo keletos veiksnių:

  • Balkono tipas:

Balkonai gali būti įvairių tipų, pvz.: pusapvaliai, kampiniai ir pan. Jei balkonas yra kampinis, tokiu atveju, kaina bus didesnė – reikės daugiau profilių, stiklų ir kitų medžiagų. Jei balkonas yra pusapvalis, tokiu atveju reikės specialių konstrukcijų, kurios taip pat gali kainuoti papildomai.

  • Balkono dydis:

Balkono dydis tiesiogiai įtakoja galutinę jo stiklinimo kainą, nes kuo didesnis balkonas, tuo stiklinimo kaina bus didesnė.

  • Konstrukcijos tipas:

Balkonai gali būti stiklinami plastikinėmis varstomomis sistemomis. Tai reiškia, kad stiklinimui naudojami tie patys įprasti plastikiniai langai, kurie gali būti sujungiami specialiomis jungtimis. Taip pat balkonai gali būti stiklinami stumdoma aliuminio sistema. Aliuminio sistemos yra laikomos patvaresnėmis ir subtilesnėmis, todėl jos ypač tinka tada, kai norite, kad balkonas neišsiskirtų iš bendros aplinkos.

  • Stiklų tipas:

Balkonų stiklinimui gali būti naudojami paprasti, spalvoti, tamsinti, veidrodiniai bei ornamentiniai stiklai. Taigi, jų pasirinkimas turės įtakos galutinei balkono stiklinimo kainai. Be to, profilio spalva taip pat gali įtakoti kainą, pvz., baltos spalvos profiliai yra pigiausi.

Comments are disabled.