Durys, atrodo, yra labai paprastas gaminys ir kažkokių sudėtingų klausimų, susijusių su jų gamyba, neturėtų kilti, tačiau taip nėra. Renkantis duris yra svarbu ne tik medžiagos, iš kurių gaminamos durys, spalva ir raštai, matmenys, dizainas, bet ir tai, ar durys turi būti dešininės, ar kairinės. Jei renkantis duris pardavėjas klausia, kokių būtent jums reikia ir jūs nežinote, ką pasirinkti, tada mes galime jums padėti. Paaiškinsime, kuo skiriasi kairinės ir dešininės durys ir kokias duris reikia pasirinkti.

Kas yra kairinės ir dešininės durys:

Dešininės durys – tai tokios durys, kurių vyriai yra dešinėje pusėje.

Kairinės durys – tai tokios durys, kurių vyriai yra kairėje pusėje.

Tačiau nustatant vyrių padėtį, yra viena sąlyga:

  • reikia atsistoti iš tos pusės, į kurią atsidaro durys, t.y. kad atidarytumėte duris į save (pvz.: jei kambario durys atsidaro į kambario vidų, turite stovėti kambaryje, o jei kambario durys atsidaro į koridorių – stovėkite koridoriuje).

Atsistokite iš reikiamos pusės veidu į duris:

  • Jei vyriai yra dešinėje pusėje, o durų rankena yra kairėje – tai yra dešininės durys;
  • Jei vyriai yra kairėje pusėje, o durų rankena yra dešinėje – tai yra kairinės durys.

Renkantis kairines ar dešinines duris turėtumėte atkreipti dėmesį į keletą aspektų. Pavyzdžiui tai gali būti: ar atsidariusios durys niekam netrukdys, ar neužstos baldų, ar nesusikirs su kitomis durimis ir pan. Įprasta, kad mažų patalpų, pvz., tualeto, vonios ir kitų patalpų, durys atsidaro į išorę. Tokiu būdu jos dar labiau nesumažins ir taip jau mažos patalpos erdvės. Jei patalpos išeina į koridorių, tada durys turėtų atsidaryti į patalpos vidų, kad neužgautų einančio žmogaus. Jei visgi patys negali nuspręsti, kokios durys jums yra tinkamiausios, galite pasitarti su durų gamintojais, pardavėjais ar montuotojais ir jie pateiks jums tinkamiausią sprendimą.

Comments are disabled.