Plastikiniai langai yra patrauklus pasirinkimas ne tik savo funkcionalumu, savybėmis ir pasirinkimo galimybėmis, bet ir savo kaina. Tačiau kartais langų montavimo darbai gali būti atliekami neadekvačia kaina, dėl šios priežasties imate svarstyti galimybę pačiam sumontuoti langus. Tačiau, jei nežinote, kaip montuoti langus arba montuojant jums iškyla klausimų, šis straipsnis kaip tik jums.

Plastikinių langų montavimas:

Plastikiniai langai dažniausiai yra montuojami angoje, kai lango rėmas yra montuojamas lygiai su išorine namo siena, neiškišant rėmo į šiltinamąjį sluoksnį. Jei plastikinį langą montuojate angoje, o namo siena yra mūryta iš blokelių, tada angos kraštai turi būti nutinkuoti. Kitu atveju, montavimo siūlė nebus sandari. Prieš montavimą turėtumėte patikrinti, ar lango ir angos, kurioje montuosite langą, išmatavimai yra vienodi. Įsidėmėkite, kad anga turi būti 10 mm didesnė už langą.

Plastikinių langų tvirtinimo eiga:

  • Įstatykite lango rėmą į angą ir įsitikinkite, kad visose pusėse tarpai tarp sienos ir lango yra vienodi. Naudokite prietaisą, kad įsitikintumėte, jog lango rėmas yra įstatytas tiesiai ir tolygiai.
  • Naudodami atitinkamas tvirtinimo detales, pritvirtinkite lango rėmą prie namo sienos. Geriausia naudoti bent po du tvirtinimo elementus kiekvienoje pusėje. Nenaudokite tvirtinimo elementų, kurie nėra skirti plastikiniams langams, nes tai gali iškraipyti ar deformuoti rėmą.
  • Tada nuvalykite visas dulkes bei nešvarumus, ant vyrių uždėkite jungiamąsias detales ir įstatykite lango stiklus. Lango stiklai turėtų lengvai užsifiksuoti. Įsidėmėkite, kad turite būti atsargūs ir negalite pažeisti bei subraižyti stiklo.
  • Plastikinius langus montuodami turite laikytis visų taisyklių ir nurodymų, o jei kyla klausimų, pasikonsultuokite su specialistais.
  • Kai sumontuojate langą ir stiklą, patikrinkite, ar langas varstosi lengvai. Jei taip, tada galite užsandarinti specialiu silikonu.
  • Tada užsandarinkite tarpą tarp sienos ir lango, o tam naudokite specialias sandarinimo putas. Jas galite įsigyti bet kurioje statybos prekių parduotuvėje.
  • Galiausiai sumontuokite palangę: nupjaukite ją reikiamo ilgio, priklijuokite galuose specialius antgalius klijais ir įstatykite palangę į jos vietą.
  • Dabar belieka atlikti apdailos darbus.

Comments are disabled.