Durys yra vienas tų elementų, kurį galime išvysti kiekviename pastate – biure, namuose ir t.t. Taigi, atrodytų, kad šis gaminys turi būti ypač gerai pažįstamas, tad ir klausimų neturėtų kilti. Tačiau tai – netiesa: iš tiesų daugeliui kylą įvairių klausimų, susijusių su šiuo gaminiu. Vienas iš jų skamba taip: kaip suprasti, ar durys yra kairinės, ar dešininės. Taigi, skubame pateikti atsakymą.

Siekiant suprasti, ar durys yra kairinės, ar dešininės, reikėtų įsiminti štai ką: jei duris atidarydami į save matote, kad jų vyriai yra dešininėje pusėje, tai reiškia, kad ir durys yra dešininės; na, o, jei atidarydami jas matote, kad vyriai yra kairėje pusėje, tai reiškia, kairinės. Tačiau tikslumo dėlei reikėtų pasakyti, kad šiuo suvokimu galima vadovautis tik tuo atveju, jei esame Europoje, tuo tarpu, pavyzdžiui, Rusijoje, viskas – atvirkščiai.

Taigi, nors esminis klausimas jau yra atsakytas, iš jo kyla ir daugybė kitų, pavyzdžiui, į kurią pusę atsidarančias duris verta rinktis? Ne paslaptis, kad šiandien galimi įvairūs sprendimai, t.y., galite rinktis duris, kurios atsidaro į vidaus arba į lauko pusę. Taigi, ieškantiems naujų durų, natūraliai kyla klausimas, kurias iš jų – atsidarančias į lauko pusę ar atsidarančias į vidaus pusę, verta pasirinkti. Jei žvelgtume į šį klausimą iš istorinės pusės, matytume, kad visada buvo teikiama pirmenybė durims, kurios atsidaro į vidaus pusę. Tai buvo daroma todėl, kad, jei žiemą būtų pripustyta daug sniego, tai durų, kurios atsidaro į lauko pusę, tiesiog nebūtų galima atverti. Nors tokia taktika tikrai pasiteisina, kai kalbame apie nuosavų namų gyventojus, verta akcentuoti, kad tie, kurie gyvena bute, gali teikti ir pirmenybę durims, atsidarančioms į vidų.

Ne paslaptis, kad jau ne vienerius metus yra populiaru įrengiant amus ar biurus, vadovautis ir Fengshui filosofijos nurodymais. Tikima, kad, jei namai bus įrengti pagal šią filosofiją, tai juose lankys laimė ir sėkmė, o jei vadovaujantis šiomis nuostatomis bus įrengtas ofisas, tai visi projektai bei profesiniai sumanymai bus įgyvendinti lengvai ir sklandžiai. Įdomu tai, kad Fengshui filosofija turi ką pasakyti ir apie duris – anot jos, jei norime, kad į patalpą patektų gerosios sėkmės energija, durys turėtų atsidaryti į vidų. Kaip matyti, tai puikiai dera su praktiškumu (jei sniego būtų daug, tai durys be vargo atsidarys į vidų).

Na, o pabaigai – dar vienas svarbus pastebėjimas: svarbu vengti labai grubios dizaino klaidos, t.y., situacijos, kuomet vienu metu atsidarančios durys susikerta.

Taigi, tikimės, kad ši svarbi informacija padės priimti tik pačius teisingiausius sprendimus.

Comments are disabled.