Stiklinimas aliuminio sistema – tai balkonų stiklinimo būdas, kai norima modernaus įvaizdžio namams. Aliuminė stiklinimo sistema, kitaip vadinama šaltuoju stiklinimo būdu, geriausiai tinka tada, kai nereikia užtikrinti maksimalaus sandarumo ir šilumos. Ši sistema geriausia tada, kai siekiama sukurti patrauklų ir šiuolaikišką pastato dizainą. Kadangi balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis neužtikrina sandarumo, ši sistema nėra rekomenduojama tiems, kurie balkono erdvėje planuoja įrengti gyvenamąją zoną ir tokiu būdu praplėsti namų erdvę. Stiklinimas aliuminio konstrukcijomis neužtikrina aukščiausio lygio saugumo, šilumos ir garso izoliacijos rodiklių, todėl tokiu atveju geresnis pasirinkimas – plastikinė stiklinimo sistema.

Kiek kainuoja balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis?

Į šį klausimą vieno konkretaus atsakymo nėra ir negali būti, nes kiekvienas balkonas ir kiekvienas stiklinimo projektas yra unikalus. Kiekvieno balkono stiklinimo aliuminio konstrukcijomis projekto kaina yra skirtinga, nes priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz.:

  • Balkono dydžio:

Tai greičiausiai pagrindinis aspektas, įtakojantis galutinę balkono stiklinimo aliuminio konstrukcijomis kainą. Balkono stiklinimo kaina tiesiogiai priklauso nuo jo ploto. Kuo yra didesnis jūsų balkonas, tuo stiklinimo galutinė kaina yra didesnė.

  • Konstrukcijų tipo:

Balkonai gali būti stiklinami įvairiomis aliuminio konstrukcijomis, pvz., rėminėmis arba berėmėmis stumdomomis ir varstomomis aliuminio konstrukcijomis. Todėl ir balkono stiklinimo galutinė kaina gali svyruoti itin plačiu diapazonu priklausomai nuo pasirinktos konstrukcijos. Be to, galutinė kaina priklauso ir nuo to, ar bus montuojamos orlaidės, kurios gali šiek tiek padidinti galutinę kainą.

  • Naudojamų medžiagų:

Priklausomai nuo stiklinimo konstrukcijos aukščio, gali būti naudojami 6, 8, 10 mm storio grūdinti stiklai, todėl akivaizdu, kad storesni stiklai kainuos brangiau už plonesnius. Tokiu atveju ir galutinė kaina bus didesnė. Be to, stiklinimui gali būti naudojami vitrininiai langai, kurių kaina taip pat skiriasi nuo grūdintų stiklų. Taip pat galutinei kainai įtakos gali turėti ir tai, ar bus norima montuoti tinklelius nuo vabzdžių.

Jei jus domina balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis už patrauklią kainą, tada vertėtų susisiekti su mūsų komanda. “Durų Vizija” yra vieni tų, kurie gali pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį bei greitai ir kokybiškai atliktus stiklinimo darbus.

Kodėl verta rinktis balkonų stiklinimą aliuminio konstrukcijomis “Durų Vizijoje”?

“Durų Vizija” siūlo didelį pasirinkimą įvairių sprendimų balkonų stiklinimui, o vienas iš jų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis. Komanda visada konsultuoja klientus jiems rūpimais ir neaiškiais klausimais bei padeda išsirinkti tinkamiausią sprendimą. Be to, paaiškina, kodėl vienokiu ar kitokiu atveju geriausia rinktis arba nesirinkti balkonų stiklinimo aliuminio konstrukcijomis, kad savo pinigus investuotumėte tinkamai. “Durų Vizija” užtikrina, kad pasirinkę balkonų stiklinimo aliuminio konstrukcijomis paslaugą, jūs neilgai trukus galėsite džiaugtis savo atnaujintu, moderniu ir įstiklintu balkonu. Be to, komanda visada suteiks vertingų patarimų, kaip prižiūrėti įstiklintą balkoną, kad jis kuo ilgiau išlaikytų pirminę išvaizdą.

Comments are disabled.